| KaKa_2508 a întrebat:

Cum sterg un fisier de pe Youtube, postat de mine!?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu e mare lucru.Intră pe contul tău şi după logare dă un click pe numele user-ului cu ce te-ai logat.Acum ar trebui să ţi se deschidă un meniu din care vei selecta my videos. După ce ai dat click pe my videos, ar trebui sa îţi apară videoclipurile ce le-ai încărcat(uploadet)(vezi meniul din stânga). Pentru a şterge un videoclip încărcat de tine trebuie doar să selectezi videoclipul bifând cu un văzut în căsuţa din stânga, iar pentru al şterge foloseşte butonul Delete de sus, care acum ar trebui să fie activ.Succese

| lol1232 a răspuns:

Te duci in lista in care ai fisierele langa fisier scrie delete si apesi bafta!