| puscahoreangaion a întrebat:

Cum sterg videoclipuri de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Foarte simplu! Iti apare acolo la postare la video fix in coltul de sus din dreapta o sageata pe care dai click si apoi selectezi ''sterge''. Bafta!

1 răspuns:
| Fineas666 a răspuns:

Intri la ulbumele tale... unul dintre albume se numeste "video" intri in el si doar fi mousele pe videoclipul care vrei sa-l stergi (nu dai click) si iti v-a aparea in dreapta sus pe videoclipul acela un creion, apesi pe el si apesi pe "delete" sau "sterge" funda happy