| AlexDaghiu a întrebat:

Cum trag niste jocuri pentru Play Station 2 de pe PC pe DVD?
Vreau fiecare pas cum trebuie facut.

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu stiu cum se face ca te-as ajuta eu.din ce vezi pe aici oamenii intra sa iti raspunda, adica sa te injure sa te trimita mai stiu eu unde, ba ca nu stii sa scrii sau nu stii a te exprima si asa mai departe.Insa nici unia nu spune nu stiu frate asta e.Pe linga ca habar nu au nici ei mai si intra sa faca misto de tine.Pai atunci de ce mai intram pe aici sa facem bascalie unii de altii? Asa ceva numai la romani o sa vezi.Auzi pai ce este asa de greu? Pai normal ca nu este greu dar pentru cineva care niciodata nu a mai facut normal ca omu nu stie.Si asa si trebuie sa spui pas cu pas clik cu clik ce trebuie sa faca omu sa poata rezolva. Unia care se dau mari conoscatori repede te repede sau te face prost de parca asta e o regula sa stim toti ce stiu si ei.Probabil ei uita ce site esta asta si pentru ce sint pe aici.Ori probabil ei de asta se afla pe aici sa injure sa stiu eu ce sa mai zica, nicidecum sa invete pe careva ceva util.Cam asta e Romania si astia sintem noi romanii. Apoi cei care stiu ori nu stiu sa explice ori nici ei nu stiu despre ce este vorba.ZIc asta pentru ca daca ai stii este imposibil sa nu poti face pe cineva sa inteleaga sau sa ii spui pas cu pas cum se face.

| lucky_6605 a răspuns:

Pai e simplu ma il iei de pe sfantul google si il pui pe cd o fi tare greu...

| AlexDaghiu explică:

Foarte amuzant... aproape ca si rad...altadata cand sunteti terminati si nu stiti va rog sa nu va mai deschideti gura aia infecta.

| ioan09 a răspuns:

Iei o sfoara rezistenta, tragi de ea bine, pana iese jocul, apoi, il lipesti cu picatura de consola

| marian_3880 a răspuns:

In primul rand iti trebuie ps2 modat.
Si dupa faci ce ti-a zis colegu! Bafta! Funda!

| Alex_Allexx_1998 a răspuns:

Pai:
1)intri pe google si scrii download numele jocului urmat de ps2
2)il downloadezi (de preferat cu torr.t)
3)il bagi pe dvd
sper ca am fost de ajutor