| AtomicTH a întrebat:

Cum vi s-ar parea sa va uitati la anime cu oculus rift sau la ori ce alt film laughing?

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ar fi foarte tare, dar asta cred ca ar fi posibil peste cativa ani. Intre timp, deja au aparut videoclipuri in care poti misca pozitia camerei cum doresti. Am vazut mai demult un filmulet cu niste oameni la ski, dar nu l-am mai gasit.

| AtomicTH explică (pentru YoChriss):

Am vazut un videoclip cu cineva care se uita la un film... Dar nu stiu cat de adevarat este iar acuma un oculus rift e cat un pc... Poate peste cativa ani va fi mai accesibil