| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par aparatele foto Lumix si Samsung? Vreau pareri doar de la cei care au unul/mai multe. Trebuie sa imi cumpar un aparat foto nou si nu stiu pe care sa-l aleg. Vreau sa precizez ca sunt interesata de un aparat care poate fi incarcat prin acumulator, bateriile sunt o pierdere de timp si bani! Fundita :*

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Gasesti si Canon sau Nikon cu acumulator! eu detin un astfel de aparat! nu ne-ai spus un buget, dar eu iti zic modelul meu, desi e putin mai vechi si e un copact face poze bune pentru amatori! Nikon S51c, acum sunt modelele de dupa el, trebuie doar sa cauti mai atenta! bafta!

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Ce spui de asta?
http://www.emag.ro/......E2GWDBBBM/

| RS4 a răspuns:

Deci pentru care ai optat pana la urma? multumesc pentru funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugetul este maxim 450 de lei, zic eu ca este unul acceptabil in conditiile in care nu vreau sa fie o mare investitie...o chestie care face poze bunicele si are un pret cat de cat bun. PS: Fundita o sa o primiti dupa ce cumpar si testez! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,e dragut. Multumesc pentru raspunsuri. :*

| Q69 a răspuns:

Panasonic si Samsung nu sunt firme cu traditie in aparate fotografice dar in ultimi ani au venit tare in ierarhia mondiala
Panasonic a urcat bine si are aparate fotogarfice care concureaza cu brio titanii Nikon si Canon
in anul 2010 am avut un Panasonic lumix dmc-fz18 si am fost foarte multumit de el
acum depinde si de tine ce cunostinte fotografice ai si ce vrei sa faci pe viitor cu un aparat foto