| DeDeLoVe a întrebat:

Cat timp trebuie sa lasa bateriile de la un aparat foto sa se incarce?

9 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

4-5 ore

| igrec005 a răspuns:

2 sau 3 ore

| Alexycys2000 a răspuns:

Cateva ore(2 jumate...)

| ExtreamL4D a răspuns:

Hey eu am aparat foto Samung es9. De ce se gata bateriile repede? Nu ma tin 5 minute cu el porin si bag din alea duracell sau varta. De ce nu tin mult trebuie acuulator?

| DeDeLoVe explică (pentru ExtreamL4D):

Da iti trebuie acumuulator la mine le tin 2-3 ore la incarcat si vad ca se incarca

| LoLiTaBella a răspuns:

Depinde de baterie.De obicei aprox. 7-8 ore

| GeorgelCelMare a răspuns:

Daca vrei sa te tina bine sfatul meu e sa-l lasi cam aproape 10-11 ore.

| alex4as a răspuns:

Bateria de la aparat se lasa ori pana se stinge becul de la incaracator ori o ora ori 30 de minute

| lifeispink a răspuns:

Pai depinde de aparat happy Eu bateria de la Sony o las cam 4-5 ore si se incarca ok. Tine destul de multwinking