| mihai998 a întrebat:

Cum vi se pare LG optimus l3
Dimensiune ecran 3.2 inch Ecran senzitivbig grina Număr culori ecran 256000 Rezoluţie ecran 240 x 320 pixeli Specificaţii
AcumulatorLi-Ion, 1500 mAh Dimensiuni102.6 x 61.6 x 11.7 mm Memorie internă 1 GB Procesor 800 MHz, ARM11, Adreno 200 Sistem de OperareAndroid 2.3 Gingerbread Timp de aşteptarepână la 300 h Timp de convorbirepână la 6.5 h Cameră digitală
Cameră videobig grina Cameră fotobig grina Rezoluţie cameră foto 3.2 megapixeli Conectivitate
3Gbig grina Bluetoothbig grina GPRSbig grina HSDPAbig grina Tip card de memorie Micro-SD WiFibig grina Multimedia
Internet pe Mobil!big grina Javabig grina Jocuribig grina MMSbig grina Music playerbig grina Radio FMbig grina Caracteristici Business
Emailbig grina GPS Integratbig grina Sincronizare PCbig grina Vizualizare documentebig grina Accesorii incluse in pachet

Telefon
Acumulator
Incarcator
Cablu de date
Casti

pret 139 euro

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Neata boss. rezolutia telefonului ala te face sa il arunci pe geam. cu ppi 110, se vede ca o soseta. ia-ti mini2 sau optimus net. optimus net il gasesti pe Orange cu 20 euro la abonament de 5 eurowinking

2 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Lol, cum sa faca parte din trecut, ca doar ce a aparut de nici 1 an, poate nu se compara cu galaxy s2, note, iphone4, dar sa zici ca e vechi. no way. Mergi mai bine pe Samsung galaxy mini 2, gio, ace.

| madeinchina95 a răspuns:

Salut pretul este bun da telefonul....parerea mea face parte din trecut.hee hee