| loooll a întrebat:

Cum vi se pare tableta Njoy asura 9 de 9, 7 inch ....credeti ca este buna? pareri

Răspuns Câştigător
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

E ok, dar pentru aproape 700 de lei nu e ok. Daca vrei jocuri mai strange-ti niste bani si cumpara-ti un Nexus 7 varianta 2012, ea costa in jur de 900 de lei, deci nu mai e mult pana acolo...Sau iti pot recomanda ceva extrem de bun, evident la jocuri e decenta dar la browsing si pdf-reader si chestii standard, orice in afara de jocuri, se descurca exceptional, este vorba de Serioux S716TAB,bateria tine 5 ore cu luminozitatea la maxim si toate alea cat mai jos...Gps dezactivat si wifi on.
Eu am aceasta tableta si la acest pret pot spune doar "WOW"