| 1DobreMihai1 a întrebat:

Cum vi se pare windows vista pe langa xp?
Ma refer la performanta(viteza...)?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Vista a fost si este un fail.

11 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Mai bun xp sp3, dar mai bun ar fi windows 7 daca indeplinesti cerintele.

| alex01111111 a răspuns:

Eu am vista si e mult mai bun
crede-ma. unele jocuri nu merg pe xp dar merg pe vista.baga-ti vista

| 1DobreMihai1 explică:

Ma refer la jocuri de genu 4Story

Răspuns utilizator avertizat
| expander91 a răspuns:

E normal ca vista ruleaza mai repede decat xp. Vista are multe erori in el dar macar pot fi dezactivate. Merg si jocurile pe el dar tias recomanda XP SP3.

| Anonymus314 a răspuns (pentru alex01111111):

Sau invers.

| gaming a răspuns:

Xp-ul e cel mai bun

| alex01111111 a răspuns (pentru Anonymus314):

Baieti dar stiti jocul left 4dead 2
?

| Dukanz0r a răspuns:

Windows 7 e "za best", vista e un rahat de windows care cere mult prea mult pentru cat ofera.

| 1DobreMihai1 explică:

Asa este este, a fost si va fi un fail pentru ca cere prea multa memorie ram si merge prea greu.