| d3utsy a întrebat:

Cut cat sa imi inkark telefonul ca sa nu`mi pierd nr? As vrea o suma minima ex. 7 euro. dar nu stiu sg care este suma minima. :pe

Răspuns Câştigător
| cary a răspuns:

Ca sa nu iti pierzi nr la orange iti trebuie 7 euro ca iti da si perioada activa si perioada de gratie...per activa 2 luni si per gratie 256 zile,,,

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

SI 4 euro sunt suficienti.

Răspuns utilizator avertizat
| Orannginna a răspuns:

Suma minima este de 4 euro in orice retea. happy

| alexandra_3253 a răspuns:

15 eurooooooooo

| mariuss a răspuns:

Depinde pe ce retea esti.mai bine iti faci un abonament ca e mult mai rentabil..parerea mea...io platesc 50 de lei pe luna si vb sa ma doara guralaughing