| Flavius35 a întrebat:

Daca ai un virus foarte puternic arivat te afecteaza cu ceva? Funda la cel mai rapid si mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Nu te poate afecta daca este arhivat pentru ca arhivele nu se infecteaza si virusul nu poate scapa dar mai bine stergel s-au fol avast 7 pentru a-l repara s-au a-l sterge

3 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

Stai linistita, ca un virus foarte puternic iti poate arde chiar calculatorul desi cred ca sunt cam rare astfel de cazuri(am citit si eu undeva, intr-o revista sau nu mai stiu sigur).eu unu am calc de 9 ani si n-am intalnit asa ceva.

| Kyrie a răspuns (pentru SmRpT):

Virusuri care creste tensinea la placa video mhz/core sau la procesor,e floare la ureche sa prajesti happy,dar nu se arde un calculator asa, deoarece are protectie, se blocheaza cand depaseste o limita..., numai sa nu fie acel virus care sa pastreze mhz la intensitate abnormala si dupa restart..., atunci ai bulit-o, trebuie sa reinstalezi windows neaparat

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Probabil acel virus iti poate sterge fisere din Windows cea ce afecteaza si la un moment dat no sa iti mai deschida Pc-ul si v-a trebui reinstalat