| intrebaridecondus a întrebat:

Daca am abonament la rds la casa la internet si tv si am inca o casa in curte mai pot face si la casa aia un abonament stie cineva?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da, se poate. Cele mai corecte informații se pot obține de la un consultant vânzări RDS-RCS.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la ei si le spui ca iti mai trebuie un decodor(pentru) tv, dar platesti inca 5 lei in plus(asa era ultima data cand am verificat), si pentru internet alt router sau range extender, dar suna sau du-te personal si explica-le treaba, se rezolva foarte usor.