| Ritska a întrebat:

Daca am activat optiunea Prepay Suporter de la Orange si am primit intre 15-20 sms-uri de la ei pe luna platesc cu ceva in plus la abonament?

1 răspuns:
| razy09 a răspuns:

Din cate stiu eu, e un serviciu valabil doar pentru cartelele de reincarcare. De aceea se numeste PREPAY. Adica platesti sa vorbesti. Abonamentele sunt POSTPAY. La o cartela reincarcabila trebuie sa iti incarci contul cu minim 5 euro lunar sa beneficiezi de oferta gratuita. Daca nu reincarci, te taxeaza cu 5 centi pe fiecare sms pe care-l primesti despre echipa ta...