| Asyul95 a întrebat:

Cum sa REactivez optiunea suporter Orange?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te poti inscrie oricand din nou in program daca trimiti un SMS gratuit la 321 cu numele echipei.
O zi buna,
Orange Helpers

| Asyul95 explică (pentru OrangeHelper):

Am incercat si a spus ca imi este activata o optiune dar nu imi este ...pentru ca am dat la *100# asa cum au spus, si am dat la optiuni active si a spus ca nu am nici o optiune activa.Si am scris DINAMO la 321 si a spus daca doresti sa reactivezi sau dezactivezi sa dai la *100# dar nu am gasit. Ajutor cumva.

| IoNyXxX a răspuns:

Mesaj la 321 si scrii ce echipa vrei.