| Larisa7883 a întrebat:

Daca am cativa virusi in catrantina este mai bine sa-i sterg sau sa ii las asa?

7 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Şterge-i.

| Miranda29 a răspuns:

Mai bine sterge-i ca oricum numai au ce sa afecteze si plus ca anti-virusii pastreaza virusii/fisierele infectate pe o perioada anume deci cel mai RECOMANDAT ar fi sa i stergi. Funda?

| play_5784 a răspuns:

Fie ca ii stergi fie ca nu e tot una...

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Cel mai recomandat ar fi sa iti reinstalezi windows-ul, iar in timp ce il instalezi sa dai format la Local Disk-ul cu virusi. Asa vei scapa de toate problemele.

| AndrEyYwTz a răspuns:

Mai bine stergei! Nui lasa o sat para rau.

| ihelpyou a răspuns:

Lasa-i asa ca e mai siguroh go on

| hek_1931 a răspuns:

Sterge toty registryy cai mai bun asa eu de fiecare data ai sterg ca am sdc si imi detecteaza o groaza de virusi in jocuri muzica filme programe.etc si ai sterg asa fa si uu cay mai bine asa e mai sigur pc?