| Sonia_4959 a întrebat:

Daca am descarcat Microsoft Office 2010 Trial, cat il pot folosi fara sa il cumpar?

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

1 luna... dar pot sa iti dau eu o arhiva full doar ca e 2000. daca vrei trimite-mi un mesaj ca iti dau ID meu si til trimit pe mess

| thebest_5336 a răspuns:

Tu il poti folosi in jur de 80 de zile, daca e pus de la i-download, microsoft.com sau donloatoz, dar in general 80 de zile, dar daca vrei ti-l pot da eu originalu, aricum ii la magazin la 760 de lei.