| Andreihaimaodata a întrebat:

Dacă am dus un telefon la reparat ca să îi schimbe ecranul și reparatorul ma anunță că au existat complicații și ca încă încearcă sa-l repare, dar este posibil sa nu poată, trebuie sa mai plătesc dacă nu reușește?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta vei afla de la el daca se va ajunge in asemenea situatie.

| relian a răspuns:

Sa platesti ce? Nu platesti nimic, unde pui ti-a facut deja si mai multe pagube la el.Nui dedtul de priceput, asta e clar.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil că da

| ioana748 a răspuns:

Nu este cazul sa platiti nimic.
Nici nu cred ca o sa va ceara.

| Mihay2023 a răspuns:

Exista varianta ca telefonul sa fi avut si alte probleme de la soc cand s-a spart, pana nu montezi alt display pe el ca sa vezi daca totul functioneaza in parametri normali nu iti poti da seama.
Dar exista si varianta ca reparatorul sa fi stricat ceva in el cand l-a desfacut.