| JuLien a întrebat:

Daca am internet trimis prin bluetooth in casa, as putea sa ma conectez cu telefonul (nokia 6303) la net?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Internet prin bluetooth? Poate te referi la wirelles!
Prin wirelles nu te poti conecta. telefonul tau nu are wi-fi. La o conectare prin bluetooth iti trebuie un Bluetooth dongle la comp, sa faca un fel de Internet Connection Sharing cu Nokia ca sa mearga astfel netul de la reteaua ta si pe Nokia. Teoretic, it should work...desi la ce viteze de transfer ofera Bluetooth...mai bine te lasi pagubas.(maxim 8 Kb/s viteza de transfer, gandeste-te in cat timp se incarca o pagina normala de 400 Kb)Sper ca m-ai inteles!

| Dan_6508 a răspuns:

Ar trebui să poti bine inteles daca ai 1 router.