| andrey843 a întrebat:

Daca am mutat fara sa vreau si nu stiu cum bara start in partea dreapta cum o pun la loc jos?

7 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Click dreapta pe bara daca lock the taskbar e bifat debifezi, si dupa cu mouseul tragi de ea in partea de jos sau unde vrei sa o pui, dupa ca sa nu o mai poti muta rebifezi lock the taskbar.

| Eღilia62 a răspuns:

Click dreapta pe bara de start(nu pe butonul Start) > Lock the taskbar sa fie debifat(daca e bifat faci click pe bifa si dispare) > muti bara cu tragand-o cu clickul in jos si apoi dai click pe "Lock the taskbar" sa blochezi bara sa ramana asa.

| ravens a răspuns:

Salut ce sistem de operare ai? In mod normal se da clic dreapta pe bara,se da proprietati,se debifeaza lock the taskbar, tii cu clic stanga bara si o muti de sus in jos si tot la fel ca sa o blochezi, doar o bifezihappy

| zer0 a răspuns:

O pui la loc cu mausul, tragi de ea si o duci jos

| xWeasel a răspuns:

O tragi in jos daca nu poti de ajut eu bagama pe idu nevastuicool@yahoo.com funda mersiwinking

| TEDY2012 a răspuns:

Tine apast cu mouse-ul pe bara si trage-o jos la locul ei

| BulatheOne a răspuns:

Pui cursorul pe ea, tii apasat si tragi jos.