| new a întrebat:

Daca am sters arhiva messenger din Contacts/Message Archive, aceasta mai exista stocata si in alta parte in calculator? Poate fi accesata de catre alte persoane chiar daca am sters-o din Contacts/Message Archive dupa cateva zile de la conversatie?
happyMultumesc

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, nu o mai salveaza nicaieri.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu, nu mai este stocata in alta parte, iar, la urmatoarea formatare se va sterge definitiv din memoria calculatorului. Totul este ca de acum inainte sa fii tu atenta si sa setezi corect optiunile la messenger. Vrei sa le pastrezi, sau nu... Deci, in concluzie: ce este sters, sters ramane. Ai grija pe viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In concluzie ce e sters si formatat... nu ramane sters le poti recupera... totate fisierele sterse se duc in clustere

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In concluzie ce e sters si formatat... nu ramane sters le poti recupera ... totate fisierele sterse se duc in clustere

www.mirceabondar.com

| new explică:

Multumesc tututror pentru raspunsuri si sugestii happy!
Era vorba de calculatorul de la ultimul loc de munca si imi era teama sa nu gaseasca cineva (sefu') conversatiile de pe messenger.