| georgy90 a întrebat:

Daca am sters de pe facebook o fotografie la care aveam multe commuri si like-uri o pot recupera? Cu tot cu commuri si like-uri? astept raspuns urgent! Multumesc!

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu mai poti!
Imi pare rau sa te dezamagesc!

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Din păcate, nu se poate. În schimb o poți pune la loc (fără comentarii si like-uri), sperând să restrângi acele like-uri.

Pa, pa. wave

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Nu

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Nu poti. Daca vrei o poti adauga si sa strangi iarasi like'urile si commurile

| Floricika2000 a răspuns:

Nu, in niciun caz! Daca este o poti adauga din nou dar fara like-uri si comm!