| Andreea9222 a întrebat:

Daca am sters din greseala pe cineva din lista de mess el ma mai vede cand sunt online, status-uri si toate alea? Pot sa-l pun inapoi fara sa ii trimit o noua cerere de prietenie?
mersi de ajutor si funda

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

@madalina. Am 2 id-uri, de pe id-u 2 am sters id-ul 1 si la id-ul 1 vad id-ul 2 online si statusul. de pe id-ul 2 am bagat id-ul 1 si am primit cerere pe id-ul 1 cum ca id-ul 2 vrea sa ma adauge.

4 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Daca u l-ai sters el inca te mai are in lista... daca il adaugi din nou o sa primeasca cerere ca vrei sa il adaugi...

| Adina45 a răspuns:

Pai el/ea te vede intr-una pe invizibil si nu ti poate vedea status poza de profil si da poti sa trimiti cererea de prietenie si nu va primi cererea ta de prietenie deorece te are deja in lista sper ca te-am lamurit

| trifescugabriela a răspuns:

Persoana respectiva iti poate vedea toate statusurile si tot ce pui dar trebuie sa il adaugi din nou!

| nehotarata a răspuns:

Buna. Da, te vede. Si eu am sters din greseala. Poti chiar sa-i trimiti mesaje introducand doar id-ul.