| cami23 a întrebat:

Buna ofer funda daca raspundeti cum trimit o cerere de prietenie pe mess?

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Sub nickname-ul tau trebuie sa apara un plus dai clik pe el apoi scrii adresa de e-mail dai next alegi, daca vrei, categoria apoi dai FINISH. Sper sa fi fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Sunt curios cati au sesizat faptul ca tu stii de fapt cum se adauga un contact pe "mess" happy

| MrAnderson a răspuns:

Undeva in partea de stanga sus, ai in fereastra principala de Messenger un butonel patrat cu un + pe el. Ii dai un click, iar atunci cand iti apare ferestruica, in spatiul respectiv scrii ID-ul persoanei pe care vrei sa o adaugi, dai Next.
Daca ai mai multe grupuri de contacte, poti selecta in care anume sa fie inclus, apoi Next, si Finish.

| m2704 a răspuns:

Ai un plus in partea de sus a messului dai pe el si apoi bagi id respectiv.

| Iusco17 a răspuns:

Sub nickname-ul tau apare un plus apesi pe el si scrii ce se cere :*

| OldLegend a răspuns:

Ai langa avatarul tau(in partea de jos) un omulet cu un + langa el, dai click pe el, dupa te descurci.

| JENIFER123 a răspuns:

PAI dai la mess si trebuie sa scrii la un loc unde iti scrie adaugare si scrii numele de utilizator al persoanei respective si apoi o intrebi daca te accepta ca prieten/a apoi ii dai pe trimite si cand iti da ca te accepta dai pe accepta! DACA nu vezi tu ce faci mai departe!