| ellaD a întrebat:

Daca am un proiect scris in microsoft powerpoint 2003, pot sa-l vad si in 2007? Funda si vot:*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 9gag a răspuns:

Da merge. Daca l-ai fi redactat in 2007 nu l-ai fi putut vedea pe 2003. Succes

| trustbogdan a răspuns:

Da, cu siguranta.

| Adi2ro a răspuns:

Merge si invers iti trebuie doar un patch.
Daca vreodata ai nevoie il iei de aici>
http://www.microsoft.com/......tails.aspx

Si cand lucrezi in 2007 si salvezi ceva poti face sa se salveze in format de 2003. Unde selectezi NUMELE sub ai "filetype" si cauta "2003 document" cu extensia.doc nu. docx

| radudavid63 a răspuns:

Da, nu la-i putea vedea daca ar fi in 2007 si ai vrea sa-l vezi cu 2003

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa mearga

| Missy a răspuns:

Da merge. Am avut de facut un proiect in powerpoint si l'am facut cu 2003, iar la scoala aveau instalat in pc'uri 2007 si a mers sa'l vad.Merge,sigur.

| ellaD explică:

Adica sa-l deschid...blushing