| Floarealbastra92 a întrebat:

Daca am un telefon cu WI-Fi internetul e gratis?

Răspuns Câştigător
| Raymond a răspuns:

Internetu prin wi-fi nu e gratis, wi-fi e o retea la care te conectezi numai daca ai parola, dar gasesti uneori ( depinde de locatii ) si retele wi-fi fara parola la care te poti conecta "gratis"

3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Poti foarte usor sa te plimbi prin oras ( mall, magazine, pizzerii chiar ) si de obicei aceste localuri au wireless. Daca vor sa aiba multi clienti nu cred ca vor pune parolawinking. Si e gratis, daca nu e wi-fi -ul tau.Cineva plateste un abonament lunar.

| Mara a răspuns:

In anumite locuri e retea de wi-fi, si daca tu il ai in telefon, atunci te poti conecta la net gratis.de exemplu retea din asta e la mcdonald'slaughing

| alexsker a răspuns:

Si in Liberty Center Etaj 2laughing