| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Daca am Wi-Fi pe telefon si intru pe internet o sa fiu taxata? Sau este gratis internetul?

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Mergi pe ceva terase si daca vezi ca merge Wi-Fi-ul atunci poti intra gratuit!

| Cosminovici18 a răspuns:

Uite aici toate datele despre Wi-fi http://ro.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi si in concluzie e gratis!

| xLouana a răspuns:

Daca te conectezi prin wi-fi nuwinking

| BogdanFnky a răspuns:

Serviciul Wi-Fi este gratuit. Poti intra pe orice retea de Whirless doar daca sti parola. big grin In conclozie, este gratis.

| pinkobsession a răspuns:

Da o sa fii taxatahappy.

| andreivip2011 a răspuns:

Wi-Fi e gratuit, am si eu. NU o sa fi taxata. Stai linistita happy

| TheChampion a răspuns:

Daca ai noroc si reteaua nu este parolata poti intra gratis...dar daca are parola trebuie sa o afliihappy