| Timeeeaaaaa a întrebat:

Daca am WiFi pe telefon si imi apar retele care au parola pot sa intru pe ele fara sa stiu parola adica este vreun cod sau ceva?happy

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Din pacate, nu.Si eu as vrea sa existe un fel de cod, dar cand imi amintesc de wi-fi-ul meu parolat de acasa mi se schimba gandurile. happy

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Tu gandesti putin ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare parola aia au pus-o degeaba?

| Ideea a răspuns:

Nu, nu se poate daca retele au Wi-Fi cu parola sa intri pe ele.
Trebuie sa stii parola.
Asta e singura optiune.

| AlexTM97 a răspuns:

Păi da, dar totuşi nu. Eu am o aplicaţie luată chiar din market de aflat parolele la wifi, dar merge doar cu Jazztel si WLAN(două companii de internet din Spania). Pentru România nu am găsit nimic.