| Andreea249 a întrebat:

Am un Samsung j5 2016 si ieri am observat dintr-odata că nu imi recunoaste cartela deloc, nu mergea nici volumul, adica nu se auzea nimic, nici muzica, absolut nimic si era volumul la maxim, iar reteaua mea de la Wifi nu imi apare deloc. Celelalte retele de la Wifi de la vecini imi apar doar ca nu stiu parola. Tin sa mentionez ca nu e nicio problema cu Wifi-ul de la mine pentru ca mamei, tatalui meu le merge, deci e o problema la telefon. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Încearcă să îl resetezi la versiunea din fabrică.

Vei pierde toate datele care nu sunt salvate pe card dar cu puțin noroc o sa scapi de problema.

Mult noroc!

| Andreea249 explică (pentru PainTech):

Buna. L-am resetat si degeaba. Sus unde arata ora si bateria imi apare un cerc mic si o linie pe el. Semnalul ala care trebuie sa arate nu arata. Decat acel cerc, cat am bateria si ora. Am incercat sa scot si sa bag cartela,'dar degeaba. Am incercat sa bag si alta cartela. Nu merge nimic. Dintr-odata s-a intamplat asta si nu stiu de ce.