| vlad1398 a întrebat:

Daca as avea un Iphone 4 as putea muta muzica de pe vechiul telefon pe IPhone prin bluetooth sau de pe comp prin usb? Sau pot lua muzica numai de pe ITunes?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Nu trebuie sa iei neaparat muzica de pe Itunes, dar nici prin bluetooth nu va merge. Ca sa poti asculta muzica pe Iphone, trebuie sa convertesti.mp3-urile in itunes si aia se face gratis cu programul de sincronizare care le copiaza din calculator pe Iphone. Asadar, copiaza muzica in calculator si cu Sync-ul le trimiti pe Iphone direct in format. itunes.
Succeswinking

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Daca activezi bluetooth pe iphon poti sa o muti din telefon

| vlad1398 explică:

Bun dar pot sa iau muzica de pe calculator si s-o mut din comp prin usb in IPhone?