| kanajambe a întrebat:

Daca dau mesaj cuiva in italia care are cartela de cosmote imi ia din mesajele pe cosmote sau trebuie sa platesc suplimentar ca la un mesaj international?

4 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Daca in abonamentul tau sunt incluse si mesaje internationale nu iti ia daca nu sunt incluse atunci platesti

| rebb a răspuns:

Se plateste ca mesaj international.Nu conteaza ce fel de cartela e.Ai doar avantajul ca platesti mai putin decat ar plati cineva cu cartela orange daca ar suna pe cineva din strainatate cu cartela cosmote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenu meu e plecat o saptamana in germania...si i-am dat msg pe nr lui, de cosmote.eu am cartela. el cartela.si cand m-am uitat la credit, nu imi luase nimic din credit, in schimb imi luase din msg-le normale

| Tofan_Daniel_1997 a răspuns:

Cred ca platesti suplimentar