| JustOneLife a întrebat:

Daca cineva se pricepe la calculatoare,va rog lasati mesaj aici...

BONUS : Pe contul acesta suntem mai multe persoane, deci va rog nu mai faceti misto sau incep si eu sa fac misto de voi :*

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te pot ajuta?

| IT4Ever a răspuns:

Problema care ar fi?

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Deci,acum 2 zile eram pe calculator, cand, deodata, s-a inchis singur.Cand l-am redeschis, aparea ( in loc de negru, cum ar fi normal ) verde si atunci cand aparea 'Starting Windows' niste linii verzi pe ecran..Am facut un filmulet, pentru ca nu prea stiu sa dau detalii. daca vrei add need.rules sa vezi filmul...

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Problema e clar e placa video de bai

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Pai abia am luat-o ( intre 3 si 4 luni ) ..Si aparent era buna, nu avea nimic si nu am avut probleme cu ea, pana acum.

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Stii sa o scoti afara? daca stii scoate-o afara si las-o pe ea integrata sa vezi ce se intampla

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Apropo sad.Am uitat sa iti zic, dupa ce zice'Starting Windows' in loc sa apara normal, apara ca si cum imaginea de pe ecran ar fi marita de 2 ori.

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Deci incearca ce am zis eu sa scoti placa video dedicata afara sa ne lamurim ok?

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Pai nu stiu cum sad

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Nu stiu cum sad

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Hmm iti dau un clip de pe youtube crezi ca te descurci?

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Tot nu gasesc surubul acela mare pe care il scoate el...eu am aici vreo 2-3 suruburi unul langa altul

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Te sfatuiesc sa duci calculatorul la un service pc in acest caz eventual daca esti din Baia Mare te pot ajuta

| JustOneLife explică (pentru IT4Ever):

Ok,multumesc de ajutor big grin.O sa mai incerc...dar pana la urma tot la service ajungelaughing.

| IT4Ever a răspuns (pentru JustOneLife):

Da era bine sa putem rezolva noi sa nu platesti bani dar na din pacate asta e multumesc de funda dar nu era necesar pentru ca nu am rezolvat happy