| laSoledad a întrebat:

Daca dai click pe highlight-urile unei persoane la care i-ai dat follow pe Instagram, ii apare o notificare pe telefon in momentul acela sau nu?

Daca dai click pe un story, ii apare la notificari?

Dar daca dai click pe highlight-urile unei persoane careia nu i-ai dat follow, ii apare vreo notificare ca i le-ai vizualizat?

5 răspunsuri:
| User252426 a răspuns:

Se poate vedea dosr numărul de vizualizări. Iar la story acea persoană vede pe toți care au văzut story-ul ei.

| laSoledad explică (pentru User252426):

Deci, nu-i apare vreo notificare nici cand dai click pe highlights, nici la story?

| Amadagaa2 a răspuns (pentru laSoledad):

Nu apare notificare, dar poate sa vada cine a vizualizat story-ul.

| laSoledad explică (pentru Amadagaa2):

Si la highlights, ii apare vreo notificare sau vreo lista cu cine le-a vizualizat?

| User252426 a răspuns (pentru laSoledad):

Nu cred