| kMirke a întrebat:

Daca descarc jocuri de pe magazin play, o sa mi se faca automat update-uri la ele?

Răspuns Câştigător
| mirceapeiaaa a răspuns:

Intri in setari si undeva scrie auto-update si selectezi tu la care din ele sa se faca update automat

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca ai bifata optiunea de auto update atunci isi va face singure update

| M4riusT a răspuns:

Da daca setezi sa faci update automat.

| Noodlz a răspuns:

Intrii in setari si apesi pe auto-update.

| El3ctr0x a răspuns:

Da acestea ti se vor auto-uptada daca setezi tu asta si daca ai wifi sau internet pe telefon [ornit in momentul in care apara un nou update pentru jocul respectiv. Sper ca te-am ajutat!