| Live.Laugh.Love a întrebat:

Daca descarc yahoo messenger 11, are virsui ca a aparut prea devreme sau ceva rau se intampla cu calc: virusi, merge netu' mai incet? cine mai are yahoo messenger 11? e de incredere [ sa zic asa ]?

mersi mult

7 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Nu stiu cand apare nu zice nici unde. sunt site-uri unde zice ca o aparut dar e un fals si are virusi pentru a afla parolele.deci nu descarca nimica decat de pe site-ul lor oficial daca apare :D http://messenger.yahoo.com/download/

| MariuZ a răspuns:

Daca il descarci de la http://messenger.yahoo.com nu are nici un virus. Totusi, eu nu vad nici o versiune 11 aparuta acolo. Daca nu e acolo - nu exista versiunea 11.

| BloodStained a răspuns:

Daca nu e pe site-ul official yahoo nu poti avea incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo messenger 11 este un fals.nu este lansat de yahoo nici beta 11 nici alpha 11.acesta e un virus care sterge si fura date pesonale din pc.dezactiveaza si adrese de email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca sa descarci sunt virusi si risti sa ramai fara contul de yahoo!

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Eu mi l-am luat si nu are virusi l-am scanat da nu are nimic nou cel care nu e pe yahoo site-ul oficial da va recomand sa il luati ca merge nu are virusi.

| n1b3 a răspuns:

Mda, si eu l`am luat si a mers. Dar are foarte foarte multe buguri adica probleme, dupa vreo o saptamana incepe sa nu ti se mai vada scrisul si doar daca dai restart la PC isi revine happy Virusi nu a avut, sau alte tampenii d`astea, sa nu fi fost vreun keylogger oh go on