| DinaMadalin1994 a întrebat:

Daca eu am o placa de baza GIGABYTE GA-G31M-ES2CLGA775,FSB 1333MHz,DDR2, SATA2,PCI-Express 16x si vreau sa achizitionez o placa video ZOTAC GeForce(r) GT 610 Synergy, 2GB,DDR3,64-bit se vor potrivi adica DDR2 se va potrivi cu DDR3 mentionez ca pe placa de baza am Procesor Intel Pentium.

1 răspuns:
| Tryon a răspuns:

Se va potrivi DDR3-ul ala e ceva de la placa video si DDR2-ul ala e de la placa de baza pentru rami! Nu are DDR-ii de la placa video cu placa de baza!