| Anonimu173 a întrebat:

Dacă fac opțiunile și îmi sterg contul de Instagram și întru în perioada de 30 de zile mesajele din conversații vor mai fi în perioada de
e ștergere?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Tot contul tau va ramane intact in perioada aia de 30 de zile, ca in caz ca te razgandesti, sa il poti recupera.

| Anonimu173 explică (pentru dullcat):

Și în tot timp cât este dezactivat el este vizibil?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonimu173):

Mi se pare că da, va mai fi vizibil.
Dar chiar și așa, contul se va șterge definitiv încăpând cu ziua 30.
Până atunci rămâne intact, în caz că te răzgândești, cum zicea și dullcat.
Bafta!

| dullcat a răspuns (pentru Anonimu173):

Da, tot va fi vizibil in cele 30 de zile.

| Anonimu173 explică (pentru dullcat):

Și mesajele din inbox care nu a răspuns la invitație, țin 90 de zile?

| dullcat a răspuns (pentru Anonimu173):

Tin si mai mult.Adica, eu stiu ca am lasat acolo si nu s-au sters automat, daca la asta te referi.