| speşăl a întrebat:

Daca fac un fisier (in notepad) cu toate parolele mele si alte lucruri cum pot sa crriptez fisierul astfel incat sa pot intra in el doar cu parola?
Fara arhive, vreau sa ramana fisierul intact, dar cand dau dublu click sa ceara parola, o introduc si deschide fisierul.
Aceeasi intrebare si pentru foldere.

1 răspuns:
| Danii69 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci un drive separat in pc-ul tau de aproximativ 150MB ar trebui sa ajunga happy.pui fisierul acolo si criptezi drive-ul. cum anume il criptezi depinde de sistemul de operare deci aici nu te pot ajuta. la fel poti face si cu un stick de memorie