| Tavii23 a întrebat:

Bunza TPU!
Vreau sa ma ajutati cu ceva Daca se poate!
Am primit un fisier de la un prieten si fisierul acela trebuia sa il deschid prin Documnet si eu din greseala ia-m dat sa se deschida cu arhiva si acuma toate programele sunt arhive si nu le pot deschide sunt de la un prieten pe pc Dati-mi cat de repede raspuns

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Open With... Și de acolo selectezi cu ce program să se deschidă, în cazul tău cu notepad, și de asemenea bifează chestia aia cu reține(ceva de genu) din josul ferestrei.Succes

| Tavii23 explică (pentru DeyCj):

Am Incercat Frate dar nu merge sad

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai primit de la prieten un virus! Bravo!