| Vladutz01 a întrebat:

Daca iau gta 4 de pe steam de la un prieten cu contul lui, imi va merge, ca el mi-a zis ca i-a dat o licenta la joc, aceea linceta mai poate fi folosita inca odata, sau se genereaza alta?

2 răspunsuri:
| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme,
Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272
Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,

| EnderBoy26 a răspuns:

Nu, nu se mai poate folosi inca o data! daca se va genera alta inseamna ca ai creat un fel un bugg si va treui sa il inchizi cat mai repede daca nu bug -ul va fi raportat automat la un admin si poti lua ban :0