| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Daca imi cumpar un anti-virus o sa stearga ORICE virus din computer? Help meeeecrying. Fundawinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici un antivirus nu poate sterge ORICE virus imediat, totdeauna virusii sunt cu un pas in fata.
Un antivirus bun va putea sterge marea majoritate a virusilor si va descoperi destul de repede si sterge si noii virusi aparuti. Numai bine!

1 răspuns:
| imaqtpie a răspuns:

Cum a spus si Ioandelasal nici un anti-virus nu are 100% detectie.