| Swal a întrebat:

Daca imi cumpar un router wireless inseamna ca o sa am wi-fi?

7 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Da desigur.Pai wireless asta si inseamna conexiune fara fir adica wifi.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa crying

| SouLIce a răspuns:

Da

| DanielaFD a răspuns:

Da... Router Wireless= conexiune fara fir. Te poti conecta si cu mai multe dispozitive odata.

| addy1999 a răspuns:

Nu cred, imi pare ca trebuie sa ai si un loc de unde sa iei wireless si apoi sa il retransmiti in folosul tau... nu sunt sigur deci mai asteapta alte raspunsuri...

| SorinBvB a răspuns:

DA! o sa ai wifi normal si pe router in spate o sa se afle 2 parole wep si wpa scrii si tu una din ele si vezi care merge

| roxiiloxii a răspuns:

Da.