| pierduta a întrebat:

Daca imi este blocata cartela cosmote din cauza ca nu mi-am incarcat cartele de mult mai am vreo sansa sa o recuperez? Exisa posibilitatea so reincarc si sa mi activeze nr din nou?!

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate NU.Si eu am avut un sim pe care il incarcam odata pe an doar pentru a putea primi apeluri, iar dupa 3 ani l-au suspendat.

| Varahil a răspuns:

Nr.il pierzi numai daca n-ai incarcat deloc 2ani.In rest, imediat ce incarci, se reactiveaza cartela cu tot cu nr pe care l-ai avut