| Alexia_4275 a întrebat:

Aveti cont pe Stardoll? daca da trebuie sa platesc cu bani reali sa fiu Superstar?

Răspuns Câştigător
| dirtoaica a răspuns:

Da trebuie eu m-am facut pentru 3 luni de vara si am platit 30 de lei la reducere inca nu mi s-a terminat dar am sa imi mai fac pentru o luna dar sa stii ca e foarte fain sa fii membra.Add me plzzz numele meu pe stardoll e irina0809

3 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Da 2 euro cu cardul sau cu un sms de pe tel!]

| Biby a răspuns:

Da, din pacate trebuie o sa vezi acolo cand dai la upgrade now si eu vroiam sa ma fac superstar dar trebuie sa platesti si mai bine nu dar o sa incerc cu mobilul sa vad cum este sa fiu si eu macar 14 zile! Dar poti sa-ti faci cont fara superstar timp de 3 zile primesti 60 stardolars merita sa-ti faci si daca te faci si daca nu.Bafta!

| Miki_2654 a răspuns:

Da normal