| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi fac cont pe youtube voi fi nevoit sa uploadez filmulete in viitor? sau pot sa comentez doar?

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca iti faci cont pe Youtube nu te obliga nimeni sa upload-ezi filmulete dar poti face si lucrul asta pe langa faptul ca mai poti face si comentarii la diferite clipuri.

| Adrick a răspuns:

Voi fi nevoit sa uploadez filmulete in viitor? -numai la dorinta!
sau pot sa comentez doar? pooti! 100%winking

| Stitch92 a răspuns:

Nu esti nevoit sa upload-ezi, doar daca vrei!

| iReal96 a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa uploadezi nimic.si DA poti sa comentezi!

| Individul_7822 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa uploadezi. Poti comenta, poti da like-uri sau dislike-uri.

| PrsRaluca a răspuns:

Nu e nevoie sa incarci videoclipuri, doar daca vrei. happy

| Infernia a răspuns:

Nu e obligatoriu sa uploadezi

| Sindrom a răspuns:

Oricum vrei tu dar preferabil sa si uploadezi si sa fii activ
Caci daca nu vei fi contul ti se va sterge happy

| AgrigoroaeiALeX a răspuns:

Nu este nevoie s-a uploadezi.Nu te obliga nimeni s-a ubloadezi, daca tu vrei numa s-a postezi commuri postezi.Este decizia ta Deci stai linistit ca nu trebuie s-a ubloadezi video-uri daca nu vrei big grin

Fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti doar sa vizionezi si sa comentezi
votezi dai subscribe
etc.

nu esti obligat sa pui filmulete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc big grin