| leontinacristina a întrebat:

Daca imi iau un stik de la rds eu fiind abonat al lor, si vreau sa folosesc stikul pentru calculatorul de la servici, unde avem instalat internet dar suntem intr-o retea Vodafone si patronul ne urmareste cat stam pe net si unde intram. Intrebarea mea este daca imi instalez stikul de la rds o sa vada patronul ca eu am alta sursa de internet?

1 răspuns:
| raveny a răspuns:

Nu(daca are program de spionaj da), dar sa nu vada ca ai instalat rds pe pc