| Adry05 a întrebat:

Am si eu o intrebarestraight face. Deci, de sambata netu meu pur si simplu nu mai functioneaza. Adica eu sunt pe wairles si imi arata ca are retea, si beculetele de la antena de wairles sunt aprinse toate care trebuie sa fie. Ei bine, si cu toate astea nu functioneaza! Acum am intrat pe net de pe un stik dinacela de net daca stiti la ce ma refer... [acela alb de la vodafone mi se pare ca a fost reclama] si la acela desi imi arata ca are 3/4 liniute semnal, netul merge foarte greu, mess'ul se contecteaza foarte incet si ferestrele de internet se deschis foarte foarte greu. Uneori trebuuie sa stau cate 5 minute numa sa se incarce o paginarolling eyes. Si, pe TPU cand intru si vreau sa dau un raspuns, cand vreau sa-l public acolo pe spatiul unde trebuie sa fie scris imi zice "pentru a raspune trebuie sa intri in contul tau sau fa-ti altul" si am dat sa ma loghez, m-am logat, mi-a aparut partea aceea cu profilul, dar tot asa scria cand vroiam sa raspund. Deci, intrebarea mea e urmatoarea, ma puteti ajuta?straight face Adica, stiti cumva ce are si ce pot face sa funtioneze din nou cum trebuie? Mentionez ca factura de internet e platitalaughing, caci telefonul merge, apropo, folosesc firefox internet ca stiu ca avea ceva un anume tip de internet cu TPUthinking
Multumesc mult pentru ajutor! Orice sfat e bine primit si rasplatit desigur!happykiss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tu pe desktop vezi daca ai internet? Este scarita aceea de langa ceas si data din dreapta jos! Da un clik pe ea si apoi clik pe reteaua ta la conectare!