| Eugen070600 a întrebat:

Daca imi instalez Skype, se sterge Windows Live Messenger?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Like_DrSound_1990 a răspuns:

Nu are legatura sunt doua programe diferite instaleaza fara griji

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este în regulă.te vei putea conecte și la skype și la windows Live messenger, deorece sunt 2 aplicații diferite, nu se șterg una pe alta, chiar dacă fac același lucru. Dacă vrei să scapi de deschiderea a 2 aplicații simultan încearcă pidgin.Cu pidgin te vei putea conecta simpitam și la unu sau mai multe conturin de yahoo, Windows live și chiar skype, și, deși e nativ Linux funcționează foarte bine și pe Windows.Succes

| LeMousiqe a răspuns:

6 raspunsuri de ^^nu^^=iei de la mine un ^^nu^^ crede-ne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu au treaba unul cu celalalt.

| Resurrection a răspuns:

Nu,nu se sterge, este cu totul altceva si nu il inlocuieste.

Răspuns utilizator avertizat
| Letty03 a răspuns:

Nu.

| kinezul007 a răspuns:

Nu eu am skype de mult si n-am intampinat nici o problema

| TheMargean a răspuns:

Nu! Te vei putea bucura de amandoua!

| hahalera2323 a răspuns:

Nu

| leady a răspuns:

Nu se sterge.