| Lindoro a întrebat:

Daca imi schimb procesorul single cu unul quad imi va mai functiona windows-ul sau trebuie reinstalat?

Răspuns Câştigător
| Lindoro explică:

Tu ce crezi? Nu! Ce ti-am raspuns eu prima data, ia vezi!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa-l reinstalezi! Doar nu schimbi placa de baza...

| RagingCat a răspuns:

Da trebuie.
Orice componenta schimbi este recomandat sa reinstalezi windowsul.

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Si cand mi-am schimbat placa de baza mi-a functionat windows-ul si nu a trebuit reinstalat.

| K0sti a răspuns (pentru Lindoro):

Pentru ca intamplarea a facut sa fie aceleasi chipseturi, sau foarte asemanatoare! Altfel da ecran albastru din prima!

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Si pana la urma daca schimb procesorul o sa functioneze windows-ul sau imi da ecran albastru?