| CinevaNou a întrebat:

este posibil sa-mi fi virusat procesorul? Orice windows imi pun imi gaseste virusi inainte sa instalez ceva, si un prieten mi-a zis ca e posibil sa-mi fi virusat procesorul. Acum trebuie sa-mi schimb procesorul sau cum?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Pai dacă Windows-ul e PIRAT ce ai vrea sa se întâmple?

Si nu, procesorul nu e virusat. E imposibil. Formatează toate partiții și gata. Apoi instalează Windows original.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E imposibil sa ti se viruseze procesorul.Formateaza hardul/hardurile si instaleaza un antivirus inainte sa introduci un stick/cd in pc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol cum sa fie virusat procesorul... zii la ala care ti a dat sfatul asta ce e tembel rau. un virus poate ataca doar o componenta sofware nicidecum una hard.

probabil tu nu formatezi toate partiile si raman virusat indiferent de ce windows iti instalezi tu

| horia2012 a răspuns:

Ai virusi pe cealalta partitie.
De aceea ii gaseste. Ar trebuie sa formatezi si cealalta partitie, dar pierzi tot. Procesorul e o componenta electronica. Ea nu se viruseaza.
-Cel mai bine, instalezi windows. Cureti de virusi celelalte partitii si transferi pe DVD-uri, stik, tot ce-ti trebuie. Restul, stergi. Formatezi si celelalte partitii, dupa care poti instala windows-ul din nou.