| MDX a întrebat:

Daca instalez 2 imprimante diferite pe un singur calculator pot imprima cu ambele...(de ex cu o imprimanta copiez acum ceva iar mai tarziu copiez si cu cealalta)? sau nu se poate sa instalez 2...se bat cap in cap big grin

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Se bat cap in cap daca sunt acelasi model.
am intalnit cazuri.
dar si diferite mai dau conflicte (rar dar se intampla)

| D9THC a răspuns:

Poti instala cate imprimante vrei happy

| Costyyysv a răspuns:

Nu are cum sa se bata cap in cap.
Gandeste-te la o firma care face listari ca are cateva imprimante si nu este nici-o problema. Instaleaza-le cu succes.
Doar ca trebuie sa selectezi cand si pe care vrei sa listezi.
O seara buna.

| LionelAndres a răspuns:

Poti sa instalezi cate vrei! eu am tot 2 instalate